O nas

BOSZ-INOX Sp. z o.o. to zespół ludzi, którzy stworzyli firmę gotową na wyzwania stawiane przez rynek. Początki działalności sięgają roku 2016 – jako DAVMAR Dawid Szostak wykonywaliśmy drobne prace spawalnicze i niewielkie gabarytowo zbiorniki dla lokalnych przedsiębiorstw. Z czasem rosnące zapotrzebowanie na nasze urządzenia zmusiło nas do zmiany lokalizacji, a w roku 2020 r. do utworzenia nowej marki BOSZ-INOX Sp. z o.o. Rozwijamy się. Dziś zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów, rozbudowujemy działy administracyjne.

Produkujemy urządzenia ze stali nierdzewnej dla różnych branż. Naszymi odbiorcami są zakłady spożywcze, chemiczne, farmaceutyczne i kosmetyczne. Do grona stałych klientów należą również firmy inżynieryjne. Mimo krótkiej historii, nauczyliśmy się współpracy z inwestorami z różnych sektorów. Wiemy, co jest dla nich ważne. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie. Doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia, projektując patrzymy szeroko na możliwości danego zakładu, a wykonanie samego projektu przechodzi szereg kontroli międzyoperacyjnych.

Od kilku lat inwestujemy w park maszynowy, który systematycznie rozbudowujemy. Zależy nam na terminowości i jakości, a bez odpowiednich maszyn nie będziemy w stanie dotrzymywać kroku konkurencji.

W naszej firmie pracują najlepiej wyszkoleni fachowcy z okolicy. Nasza kadra to nie tylko ludzie z wieloletnim doświadczeniem lecz również młodzi z zapałem, którzy mają możliwość uczenia się od najlepszych! Naszym pracownikom umożliwiamy szkolenia mające na celu udoskonalanie umiejętności.

Jesteśmy otwarci na współpracę, elastyczni i gotowi stawić czoła wyzwaniom rynku! Osoby zainteresowanie naszymi produktami, usługami w zakresie montażu czy spawania zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@bosz-inox.pl lub telefonicznego +48 533 707 274.

Gdzie jesteśmy

Wgrywanie mapki...
BOSZ-INOX Sp. z o.o.
ul. Rynek 1
12-114 Rozogi
NIP: 745 185 44 23
+48 533 707 274
kontakt@bosz-inox.pl
Bosz Inox